Dispečing

+421 901 911 937

Objednávka prepravy

Objednávkový formulár

 

Pošlite nám email

info@transem.sk

Sme k dispozícii

denne od 7:00 do 20:00

Preprava vozidiel

Preprava vozidiel po vlastnej osi:
Uvedená služba zabezpečuje prepravu vášho vozidla po vlastnej osi.
Na vykonanie služieb Transem spol. s r.o.:
- poskytuje zabezpečenie profesionálneho vodiča,
- zabezpečuje jeho dopravu do miesta vyzdvihnutia vozidla
- zabezpečuje dopravu vodiča domov.

Ako majiteľ vozidla určujete trasu vozidla, dátum vyzdvihnutia, adresu vyzdvihnutia a adresu doručenia vozidla. Môžete zabezpečiť posádku vozidla (ak viete zabezpečiť spolujazdcov, je to čisto vo vašej kompetencii)
Výhody: Vozidlo zverujete profesionálnemu vodičovi, ktorý ho dopraví podľa vašich požiadaviek.

Cena služby pre Nemecko, Luxemburg, Belgicko, Holandsko: 300 euro + náklady na PHM a dialničné poplatky.
V cene služby je 150 euro odmena pre vodiča a 150 euro doprava vodiča na adresu vyzdvihnutia a jeho doprava z adresy doručenia domov. Náklady na PHM a dialničné poplatky závisia od trasy, ktorú si zvolíte a od typu  auta a jeho motorizácie.
Cena služby pre územie SR a ČR: záleží od požiadaviek. Cena sa stanovuje individuálne

Preprava vozidiel na podvalníku:
Táto služba je prioritne určená pre ťažké a veľké automobily, ktoré vyťadujú zvýšenú nosnosť ako ťažného vozidla, tak aj prívesu. Poprípade nepojazdné havarované automobily, ktoré je potrebné naložiť za použitia navijáku- Nie je teda určená na komerčnú prepravu osobných automobilov. 
Naše kapacity sú prioritne nastavené na vozdilá s váhou do 2700 kg a dĺžkou do 6 m.
Sklopný plošinový príves je vybavený 2x navijákom s ťahom 2,5t a 6t.
Cena služby: 0,60 euro/km 
 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Copyright © TRANSEM, spol. s r.o. 2013-2017. Všetky práva vyhradené. Bez písomného súhlasu autora je zakázané šíriť obsah týchto stránok. Mapa web stránky. Tvorba web stránok www.initpro.sk.    Prihlásiť sa.

Táto web stránka používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto webstránky s tým súhlasíte. Ďakujeme.

Súhlasím

 

Dôležité upozornenie

Počas celej doby prepravy je každý cestujúci povinný mať nasadené ochranné rúško.

V príprade potreby je možné si ho zakúpiť priamo u vodiča.  

 

D ô l e ž i t é  u p o z o r n e n i e !   

V súvislosti so šírením nového koronavírusu, a ochorením Covid-19 musia byť objednané prepravy uhradené najneskôr do 3 dní po potvrdení prepravy dispečingom.
V prípade, že preprava uhradená nebude, bude cesta automaticky a bez upozornenia, cestujúcemu stornovaná. Rovnako, pri stornovaní cesty cestujúcim menej ako 14 dní pred cestou,  bude cestujúcemu účtovný storno poplatok v plnej výške cestovného.

Odôvodnenie:
Spoločnosť Transem spol. s r.o. sa snaží vyhnúť špekulatívnym objednávkam, kedy si cestujúci zarezervuje cestu, ale pri nájdení inej formy dopravy, alebo iných dôvodov, túto cestu ruší.

Naša spoločnosť medzitým musí odmietať cestujúcich, ktorý by mali o cestu záujem, ale nemáme pre nich voľné miesta.  Naša spoločnosť sa počas 7-mich rokov pôsobenia na trhu správa zodpovedne ako voči klientom, tak aj voči samým sebe. Preto je počas tohto obdobia zavedené pravidlo o tom, že cesty musia byť  uhradené najneskôr 3 dni po objednaní prepravy. Zároveň sa snažíme eliminovať aj komplikácie spôsobené šírením koronavírusu, situáciou v jednotlivých štátoch a minimalizovať možné prenášanie strát  na našu spoločnosť ktoré vznikajú situáciami, na ktoré nemáme ako dopravca absolútne žiadny vplyv.

Uvedené opatrenie platí do odvolania.

Ďakujeme za pochopenie 

Transem spol.s.r.o.