Dispečing

+421 901 911 937

 

Objednávka prepravy

Objednávkový formulár

 

Pošlite nám email

info@transem.sk

 

Sme k dispozícii

denne od 7:00 do 20:00

  • Úvod
  • Osobná preprava
  • O nás

O nás

Transem spol. s r.o. je certifikovaný medzinárodný prepravca, zaoberajúci sa osobnou prepravou medzi  Slovenskom/(Českou republikou) a Nemeckom, Luxemburgským vojvodstvom, Belgickým kráľovstvom a Holandskom od roku 2013

Preprava je vykonávana sytémom: Od dverí k dverám (z adresy na adresu)

Certifikácia spoločnosti spočíva v udelenej licencii na výkon taxislužby a náležitými prepravnými povoleniami v jednotlivých štátoch EU. Samozrejmosťou je profesionalita a korektný prístup k zákazníkom, bezpečnosť prepravy cestujúcich a zabezpečenie maximálneho možného komfortu pri ceste. Práva a povinnosti dopravcu, ako aj práva a povinnosti cestujúcich sú uvedené v prepravnom poriadku spoločnosti, ktorý sa automaticky pri uzavretí zmluvy o preprave stáva súčasťou tejto zmluvy. (Zákon č.56/2012 Z.z.)

Každému cestujúcemu je umožnené spríjemniť si cestovanie wifi pripojením, podhlavníkom a prikrývkou (na požiadanie u vodiča). Zároveň má každý cestujúci nárok na jeden nealko nápoj (0.5l) .  Podľa prepravného poriadku majú cestujúci právo na prepravu max 2ks cestovnej batožiny (40kg) a jeden kus príručnej batožiny v cene prepravy. Preprava viacerých kusov batožiny musí byť konzultovaná pred uzavretím zmluvy o preprave.

Preprava nadrozmerných vecí, popríprade kusových zásielok ako sú napríklad TV, bicykel, nábytok a iné, je realizovaná prostredníctvom prepravy zásielok

Tešíme sa na našu spoločnú cestu.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Copyright © TRANSEM, spol. s r.o. 2013-2017. Všetky práva vyhradené. Bez písomného súhlasu autora je zakázané šíriť obsah týchto stránok. Mapa web stránky. Tvorba web stránok www.initpro.sk.    Prihlásiť sa.